Оформлення брів та вій

  • Ламінування вій
  • Корекція брів
  • Фарбування вій, брів

Кератинове ламінування вій

Ламінування — процедура, після якої, вії густіше і помітніше. Вони набувають вигнутий вид, погляд стає виразнішим. Після цієї процедури структура вій поліпшується. Все це відбувається завдяки використовуваному кератину. Кератин один з видів протеїну, є основною складовою структури волосся.
Поверхню волоса складається з кератиновіх лусочок, які являють собою верхній ороговілий шар. Якщо він порушується, волосся стають тьмяними, ламкими. В цьому випадку обробка кератином волосся допоможе відновити захисний шар, зробити волосся міцними. Застосовується кератин, виділений з вовни овець, він допомагає відновленню волосся зсередини.
Актуально таку процедуру робити перед літом. У цю пору року волосся під впливом сонячних променів стають ламкими і тьмяніють. Після ламінування волосся протягом 3 місяців будуть захищені від атмосферного впливу, придбають блиск. Те ж стосується і ламінування вій.
процедура триває від 45 хвилин до півтора годин. Протягом цього часу на вії наноситься кілька видів різних препаратів, які роблять вії товщі, блискуче, загнутими. Всі нанесені склади живлять повіки і вії.
Фарбувати брови хноєю стало відмінною заміною татуажу без глибокого впливу на шкіру. Хна має набагато менше протипоказань і доступна навіть для вагітних жінок. Хна для брів забарвлює волоски і шкіру, допомагає коригувати їх форму і відмінно підійде навіть тим, хто вирішив ще поекспериментувати і не остаточно визначився, завдяки своєму тимчасовому ефекту
Татуаж брів хною протримається приблизно 21 день. Термін залежить від особливостей вашої шкіри, а також від акуратності догляду та від того, де проводилося фарбування. Салонна процедура протримається довше, ніж проведена в домашніх умовах. Хна спочатку стирається з шкіри, а потім з волосків. Дбайливий догляд продовжить красу до 5 тижнів.