Масаж обличчя

  • Класичний
  • Джим
  • Лімфодренажний хіромасаж


Масаж обличчя – необхідна частина косметичного догляду за шкірою. Він сприяє поліпшенню кровообігу і нормалізації обміну речовин, полегшуєвиділення продуктів обміну, протидіє застою крові і лімфи, зміцнює тканиниі м”язи, довше зберігає шкіру гладкою, молодою та еластичною.

Іспанський хіромасаж обличчя – деколи називають «пластикою обличчя без скальпеля». Основна дія процедури спрямована на м’язи обличчя і на активацію всіх систем, пов’язаних з ними: венозну, артеріальну, вегетативну нервову систему.Для зменшення в’ялості м’язів обличчя; покращення кольору обличчя за рахунок кисневого обміну та живлення м’язів, виведення токсинів; зняття набряків; покращення тургору шкіри; виражений ефект ліфтингу.

GYM MASSAGE FACE – гімнастика обличчя.
Цей масаж розроблений разом з асоціацією пластичних хірургів Італії для боротьби зі старінням і зміцненням шкіри. Призначений для відновлення еластичності, пружності шкіри, розгладження глибоких зморшок, відновлення овалу обличчя, підвищення тонусу м’язів і шкіри, зняття м’язової втоми і набряків.