Косметичний догляд після зими

Сіруватий колір обличчя, в’яла після довгої зими шкіра може лише скласти неприємний контраст нинішнім погодним дням. Як освіжити шкіру обличчя і які процедури слід зробити саме зараз, у перші дні весни?

Взимку шкіра обличчя зневоднюється і до весни починає мати потребу у відновленні. Щоб вона знову стала красивою і здоровою, слід виконати косметичні процедури, призначені для догляду за шкірою. Мова йде, насамперед, про салонні процедури – краще звернутися за допомогою до фахівців в косметологічні кабінети.

Перш за все, треба зробити пілінг – видалити омертвілі клітини шкіри з обличчя і рук, щоб вона могла омолодитися. Пілінг робиться тільки в холодну пору до появи яскравого сонця.

Скраби, призначені для використання в домашніх умовах, не надто ефективні. Потрібно зробити глибоку чистку ультразвуком, або механічний пілінг в косметичному салоні.

Механічна чистка вирівнює рельєф шкіри, освіжає її, оновлює і прибирає дрібні зморшки. Таку процедуру треба робити кілька разів через два тижні. Роблять їх у вихідні дні, щоб побути вдома, поки не пройдуть невеликі почервоніння шкіри. Роблять очищення восени або рано навесні, так як активне літнє сонце піддає шкіру ультрафіолету і може виникнути подразнення.

Втрачена за зимові місяці і волога в шкірі обличчя тому треба добре зволожити її. Ще рекомендуються маски для зняття втоми і насичення шкіри вітамінами.