Етапи догляду за шкірою обличчя

Для того щоб ваше обличчя завжди виглядало молодо і красиво, потрібно щодня знаходити час для нього. Зволоження, очищення, тонізування, захист і харчування – це те, без чого нашій шкірі доводиться дуже важко, незалежно від її типу.

А ось якими косметичними засобами буде проводитись щоденний догляд за шкірою обличчя вдома, визначитися складніше. Адже саме від правильності вибору цих засобів, буде залежати допомога або шкода завдана їй.

Успішність результату залежить від:

  1. регулярності догляду;
  2. правильності вибору косметики.

Етапи догляду за шкірою обличчя

Догляд за нормальною шкірою обличчя повинен включати такі етапи:

№1. Очищення – це перший етап піклування, від правильності і регулярності якого залежить краса та свіжість шкірного покриву. Використовуйте такі засоби гігієни як вода, лосьйони, тоніки, скраби, пілінги.

Вода, в свою чергу, змиває бруд з поверхні. Кращий результат при вмиванні отримують від м’якої води (дощової, талої), але процес збирання її дуже важкий і незручний міським жителям. Допоможе пом’якшення води бура – досить чайної ложки на два літри кип’яченої води.

Лосьйони та тоніки крім очищення, пом’якшують, заспокоюють, тонізують і дезінфікують епідерміс.

Скраби або пілінги очищають шкірні шари на більш глибокому рівні, відлущуючи старі клітини і ділянки. Це сильні засоби впливу і тому ними користуватися щодня не рекомендується. Вони наносяться на зволожений шкірний покрив.

№2. Тонізація

Після очищення, наша шкіра отримує невеликий стрес, роздратування, ось чому після цього її слід заспокоїти – тонізувати. Тут прийдуть на допомогу тоніки (лосьйони), які остаточно очистять, заспокоять, наситять вологою. Вони окремо допомагають кожному типу шкіри по-своєму: суху – пом’якшують, утримує в ній вологу, жирну – звужують пори, надають матовість.

№3. Зволоження

Ми можемо просто обполоснути обличчя водою, але чи достатньо цього? Дерма прийме якусь частину цієї води, але основна ж частина зволоження піде з наших внутрішніх резервів.

І якщо вона пересушена, це не означає, що резерви на кінець, просто вона втратила здатність утримувати вологу. А зволожуючі маски, тоніки, креми розроблені відновити її.

Скільки ж разів потрібно цюпроцедуру робити, щоб не нашкодити? Раніше існувала думка, що одного разу цілком достатньо на день, але практика показала, що робити це потрібно «на вимогу» організму, тобто при виникненні відчуття стягнутості.

№4. Харчування

Так, шкіру почистили, увлажнили, ну а тепер її потрібно підживити важливими для неї елементами. Для цього нам знадобляться нічні креми або живильні маски.

№5. Захист

Ну і, звичайно, не можна забувати про захист, адже такі «бандити» як сонце, мороз і вітер, завжди напоготові. І про дрібних злодюжок вологи – опаленні і забрудненій атмосфері – теж забувати не доводиться. На захист виходять спеціальні засоби, які можна знайти в нашому салоні косметології.