Біотату

Біотату  – це  малюнок  хною,  який  прикрашає  ваше тіло подібно  до татуювання,  але при цьому наноситься абсолютно безболісно і тримається протягом декількох тижнів. Біотату – це традиційний спосіб боді-арту,  що  практикується у багатьох країнах вже досить давно.

 

Основні переваги біотату:

Біотату не має жодних вікових обмежень і може використовуватися практично для будь-якого типу шкіри.

Біотату повністю екологічний  і безпечний. Тимчасове татуювання виконується  нанесенням малюнка стійким натуральним барвником темного кольору – іранської хною. Хна не викликає роздратування і не є алергеном.

Малюнок хною не забруднює  одяг  і  не розмивається, тобто не доставляє вам ніяких проблем.

Біотату наноситься не під шкіру, як перманентне, а на неї.

Звичайний термін носіння биотату – 1-2 тижні.

Тимчасове татуювання хною має насичений теплим кольором, виглядають дуже привабливо.

Біотату дозволяє «прорепетирувати» нанесення довготривалої татуювання, щоб точно визначити, чи потрібна вона вам.

Малюнок хною – це відмінна можливість самовиразитися і радикально змінити свій образ до вечірки або якого-небудь заходу.

 

Глітер тату –таке  тату є певний різновид тимчасового татуювання. Для її виконання застосовуються спеціальні  блискітки і гіпоалергенний клей.

Подібні татуювання можна зробити в будь-якому місці – на грудях, шиї, стегнах. Багато людей прикрашають ними руки або ноги. Дівчата іноді наносять глиттер тату в район бікіні, щоб здивувати близьку людину.

Такі татуювання тримаються приблизно 1-2 тижні – цей термін залежить від розміру зображення. Важливо враховувати, що занадто великі або занадто маленькі малюнки стираються швидше. На термін життя тату впливає частота водних процедур і інтенсивність тертя об одяг.

Такий малюнок не варто терти мочалкою або активно витирати рушником – досить акуратно промокнути шкіру. Також після нанесення зображення не рекомендується відвідувати солярій, паритися в лазні чи сауні.